Argentyna - Curacao. Relacja i wynik na żywo

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Reprezentacja Argentyny, jedna z najsłynniejszych drużyn piłkarskich na świecie, w nocy z 29 na 30 marca rozegrała towarzyski mecz z drużyną Curacao. Mecz ten miał miejsce w holenderskim mieście Willemstad.

Argentyńczycy, którzy mają na swoim koncie wiele sukcesów i słynnych piłkarzy, jak choćby Diego Maradona czy Lionel Messi, byli zdecydowanymi faworytami spotkania. Zespół Curacao, choć złożony z zawodników z mniejszych klubów, postanowił jednak stawić czoła swoim przeciwnikom i pokazać, że potrafią grać na wysokim poziomie.

Mecz rozpoczął się o godzinie 2:00 czasu polskiego. Od samego początku Argentyńczycy kontrolowali grę, starając się narzucać swój styl i grać ofensywnie. Pierwsza bramka padła już w 11. minucie, kiedy to bramkarz Curacao nie zdołał obronić strzału napastnika Argentyny.

W kolejnych minutach to właśnie Argentyńczycy mieli przewagę, ale nie potrafili wykorzystać swoich szans. Drużyna Curacao skutecznie blokowała ataki przeciwników i starała się kontratakować w momencie, gdy miała ku temu okazję.

Mimo to to Argentyńczycy byli wciąż groźni i w 34. minucie zdobyli drugą bramkę. Tym razem piłka wpadła do siatki po strzale z rzutu wolnego.

W drugiej połowie meczu Curacao postanowiło zaryzykować i zaczęło grać bardziej ofensywnie. W 57. minucie udało się im zdobyć bramkę, ale szybko odpowiedzieli na nią Argentyńczycy, którzy w 68. minucie strzelili trzeciego gola.

Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Argentyny. Choć drużyna Curacao starała się walczyć i pokazać, że może grać na wysokim poziomie, to Argentyńczycy byli zdecydowanie lepsi i zasłużenie wygrali ten towarzyski mecz.

Mecz ten był dla Argentyny dobrą okazją do sprawdzenia swoich sił przed kolejnymi, bardziej wymagającymi spotkaniami. Dla Curacao był to natomiast cenny czas, w którym mogli zagrać z jednym z najlepszych zespołów na świecie i zdobyć cenne doświadczenie.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});