Harry Styles i Emily Ratajkowski namiętnie całują się na środku ulicy ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czyżby rozkwitał właśnie nowy romans? Harry Styles i Emily Ratajkowski nie kryli się zupełnie z publicznym okazywaniem uczuć, a zdjęcia i filmiki z ich spotkań pojawiły się w mediach społecznościowych.

Harry Styles, znany z zespołu One Direction, i Emily Ratajkowski, modelka i aktorka, zostali zauważeni razem w niedawnej imprezie. Para spędziła razem czas i nie przestawała się uśmiechać, co dało do zrozumienia, że między nimi może być coś więcej niż tylko przyjaźń.

W sieci pojawiły się również zdjęcia, na których widać Stylesa i Ratajkowski spacerujących po ulicach Los Angeles, trzymających się za ręce. To nie pierwszy raz, gdy para daje do zrozumienia, że są ze sobą blisko.

Media donoszą, że para jest ze sobą od kilku miesięcy, ale do tej pory trzymała to w tajemnicy. Teraz jednak, gdy ich uczucia są już jasne, nie kryją się z tym przed światem.

Styles i Ratajkowski są bardzo popularnymi osobistościami w show-biznesie, a ich związek z pewnością zainteresuje fanów na całym świecie. Czy to będzie miłość na całe życie, czy tylko przelotny romans? Tego jeszcze nie wiadomo, ale na pewno będziemy śledzić rozwój sytuacji i trzymać kciuki za tę parę.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});