Mecz Polska - Albania. Dach na PGE Narodowym będzie zamknięty

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Reprezentacja Polski w piłce nożnej będzie miała okazję do rehabilitacji po słabym występie w Pradze. W inauguracji eliminacji Euro 2024 Biało-czerwoni przegrali z Czechami 1:3. Był to bardzo nieudany mecz dla naszych piłkarzy, którzy nie potrafili znaleźć sposobu na dobrze zorganizowaną grę Czechów.

Jednakże, nie ma co załamywać rąk. To dopiero początek eliminacji, a do końca jest jeszcze wiele meczów. Polska reprezentacja ma w swoim składzie wielu utalentowanych piłkarzy, którzy na pewno zrobią wszystko, aby zrehabilitować się za porażkę w Pradze.

Trener reprezentacji, Paulo Sousa, już zapowiedział, że będzie szukał rozwiązań, aby drużyna grała lepiej i skuteczniej. W kolejnych meczach z pewnością zobaczymy wiele zmian w składzie oraz taktyce gry. Mamy nadzieję, że te zmiany przyniosą pozytywne efekty i zobaczymy naszych piłkarzy w dobrej formie.

Najbliższy mecz Polska rozegra już 28 marca, kiedy to podejmie Andorę. Jest to doskonała okazja, aby pokazać, że porażka z Czechami była tylko niefortunnym wypadkiem i że nasza reprezentacja ma potencjał, aby odnosić sukcesy na międzynarodowej arenie.

Mamy nadzieję, że Biało-czerwoni wyciągną wnioski z porażki z Czechami i powrócą na właściwe tory. Trzymamy kciuki za naszą reprezentację i życzymy jej powodzenia w kolejnych meczach eliminacji Euro 2024.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});