Matthew McConaughey i Woody Harrelson w serialu Apple TV+ ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Matthew McConaughey i Woody Harrelson to dwaj aktorzy, którzy w 2014 roku wraz z reżyserem Nicem Pizzolatto stworzyli kultowy serial telewizyjny pt. “Detektyw”. Ich kreacje detektywów Rusta Cohle i Marty’ego Harta zachwyciły miliony widzów na całym świecie. Teraz po dziewięciu latach od emisji pierwszego sezonu, aktorzy ponownie łączą siły w nowym serialu dla platformy Apple TV+.

Serial, którego tytuł nie został jeszcze ujawniony, opowiadać ma historię dwóch detektywów, którzy zostają zmuszeni do powrotu do akcji po tym, jak w ich miasteczku dochodzi do serii makabrycznych morderstw. Akcja serialu ma rozgrywać się w południowych Stanach Zjednoczonych.

McConaughey i Harrelson to niejedyni znani twórcy, którzy pracują nad tym projektem. Za kamerą stanie reżyser Cary Fukunaga, który w 2014 roku wyreżyserował pierwszy sezon “Detektywa”. Scenariusz serialu ma napisać Scott Lasser, autor m.in. scenariusza do filmu “El Camino Christmas”.

“Jestem bardzo podekscytowany tym projektem. To niesamowicie zespół ludzi, z którym mam przyjemność pracować. Cieszę się, że po latach ponownie będę miał okazję zagrać u boku Woody’ego” - powiedział Matthew McConaughey w jednym z wywiadów.

Z kolei Woody Harrelson podkreślił, że dla niego praca nad tym serialem to przede wszystkim okazja do współpracy z dobrymi przyjaciółmi. “Znam Matta od lat, a Carym i Scottem jestem zaprzyjaźniony od czasów, kiedy pracowaliśmy nad ‘Detektywem’. To wspaniała grupa ludzi, z którymi zawsze dobrze mi się pracuje” - dodał aktor.

Premiera serialu jest zaplanowana na 2022 rok. Wszystkie odcinki będą dostępne wyłącznie na platformie Apple TV+. Już teraz jednak fani McConaugheya i Harrelsona nie mogą się doczekać, by zobaczyć ich razem na ekranie. Czy ich nowy serial równie jak “Detektyw” stanie się kultowym hitem? Przekonamy się już niebawem.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});