Perkusista Guns N' Roses Frank Ferrer wraz z żoną Magdaleną ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Frank Ferrer, perkusista jednego z najbardziej kultowych zespołów rockowych w historii - Guns N' Roses, wraz ze swoją żoną Magdaleną Dziun, odwiedzili Polskę po raz pierwszy od czasu swojego ślubu. Wokół tej wizyty zrobiło się naprawdę głośno, a fani zespołu z niecierpliwością oczekiwali, aby zobaczyć swojego idola na żywo.

Frank Ferrer, urodzony w Nowym Jorku, dołączył do zespołu Guns N' Roses w 2006 roku, a od tamtej pory stał się nieodłącznym elementem składu. Jego styl gry na perkusji wraz z energetycznymi występami na scenie przyciąga uwagę fanów na całym świecie. Wizyta w Polsce Ferrera i jego żony, która jest Polką, była dla nich okazją do zobaczenia rodziny i odwiedzenia miejsc, które są dla nich ważne.

Podczas swojego pobytu w Polsce, para zwiedziła Warszawę, Kraków i Wrocław, a także odwiedziła rodzinne miasto Magdaleny - Olsztyn. Frank Ferrer udzielił również wywiadu dla jednej z polskich gazet muzycznych, w którym opowiadał o swojej pracy w zespole Guns N' Roses oraz o swoich polskich korzeniach.

Wizyta Franka Ferrera i Magdaleny Dziun w Polsce była dla fanów Guns N' Roses nie lada gratką. Muzycy zespołu od lat cieszą się ogromną popularnością w Polsce, a ich koncerty przyciągają tysiące fanów. Wizyta perkusisty i jego żony pokazała, że Polska jest dla nich ważnym miejscem, a ich fani w Polsce są dla nich bardzo istotni.

Frank Ferrer jest jednym z najlepszych perkusistów rockowych na świecie, a jego obecność w zespole Guns N' Roses z pewnością przyczyniła się do ich niezwykłego sukcesu. Jego wizyta w Polsce z pewnością zrobiła wrażenie na fanach zespołu, a dla niektórych była spełnieniem marzeń.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});