Piotr Wieremiejczuk został nowym senior buying intelligence w ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piotr Wieremiejczuk dołącza do zespołu buyingu w Group One Media jako senior buying intelligence. Jego doświadczenie oraz wiedza z zakresu zakupów i analizy rynku będą nieocenionym wsparciem dla zespołu.

Wieremiejczuk będzie odpowiedzialny za pomoc w procesie zakupu mediów oraz analizy rynku. Jego zadaniem będzie również wykorzystanie najnowszych narzędzi analitycznych do monitorowania i mierzenia efektywności kampanii reklamowych.

Dzięki doświadczeniu Wieremiejczuka, Group One Media będzie mogła zapewnić swoim klientom jeszcze lepsze wyniki w zakresie zakupów mediów. Wieremiejczuk jest znany z precyzji i skrupulatności, dzięki czemu jego praca przynosi zawsze doskonałe efekty.

Wieremiejczuk dołącza do zespołu, który już teraz cieszy się uznaniem na rynku mediowym. Group One Media to firma, która specjalizuje się w zakupie mediów oraz doradztwie w zakresie marketingu. Dzięki nowym umiejętnościom i doświadczeniu Wieremiejczuka, firma ta będzie jeszcze bardziej konkurencyjna na rynku.

Cieszymy się, że Piotr Wieremiejczuk dołącza do naszego zespołu. Jego doświadczenie i wiedza będą nieocenionym wsparciem dla naszych działań w zakresie zakupu mediów i analizy rynku. Wierzymy, że dzięki niemu będziemy w stanie zapewnić naszym klientom jeszcze lepsze wyniki i osiągnięcia.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});