To już oficjalne - będzie Counter-Strike 2. Niektórzy zagrają jeszcze ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Counter-Strike 2 już niebawem!

Dobra wiadomość dla fanów kultowej gry Counter-Strike – Valve planuje wprowadzić do gry darmową aktualizację, która będzie jednocześnie nową odsłoną popularnego FPS-a. Counter-Strike 2 nie tylko powstaje, ale już jest na absolutnym wykończeniu i trafi jako darmowa aktualizacja do CS:GO.

To prawdziwa rewolucja w świecie gier komputerowych, ponieważ Valve czuje się na tyle pewnie, że zdecydowało się na wprowadzenie całkowicie nowej wersji gry, zamiast tylko drobnych usprawnień. Co ciekawe, Counter-Strike 2 będzie miał swoje miejsce w CS:GO, co oznacza, że gracze nie będą musieli kupować nowej gry, aby cieszyć się nowymi możliwościami.

Oczywiście, wiadomość ta wzbudziła wiele emocji wśród fanów, którzy od lat czekają na nową wersję gry. Jednak, jak informuje Valve, wprowadzenie Counter-Strike 2 nie oznacza, że oryginalna wersja zostanie porzucona. Będzie ona dalej rozwijana i aktualizowana, ale teraz gracze będą mieli do wyboru dwie wersje gry, które będą się uzupełniać.

Warto zaznaczyć, że Counter-Strike to jedna z najważniejszych gier w historii gatunku FPS. Zadebiutowała w 1999 roku i od tamtej pory zyskała sobie ogromną rzeszę fanów na całym świecie. Wraz z pojawieniem się Counter-Strike Global Offensive w 2012 roku, gra zyskała nowe życie i stała się jednym z najpopularniejszych tytułów w e-sporcie.

Teraz, z wprowadzeniem Counter-Strike 2 do CS:GO, Valve pokazuje, że wciąż dba o swoje starsze marki i nie boi się wprowadzać nowości. To z pewnością dobra wiadomość dla fanów gry, którzy już nie mogą doczekać się premiery nowej wersji. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje na temat Counter-Strike 2 i już teraz trzymamy kciuki za sukces tej produkcji!

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});