Serie A. Piotr Zieliński z asystą, błąd Karola Linettego. Napoli ...

Grzegorz
Grzegorz

Kolejny weekend z Serie A, kolejna imponująca wygrana Napoli. W meczu przeciwko Torino, lider ligi włoskiej rozbił swojego rywala 4:0. Jednym z bohaterów tego spotkania był polski pomocnik, Piotr...., który zanotował asystę przy pierwszej bramce.

Napoli od początku sezonu prezentuje się bardzo dobrze i utrzymuje się na czele tabeli. W meczu przeciwko Torino, podopieczni trenera Maurizio Sarri pokazali, że zasłużenie zajmują tak wysokie miejsce w klasyfikacji. Już w pierwszej połowie zdołali zdobyć dwie bramki, a w drugiej części gry dołożyli kolejne dwie.

Wszystkie cztery gole dla Napoli zdobyli różni zawodnicy. Wyróżnił się szczególnie Lorenzo Insigne, który strzelił bramkę i zanotował asystę. Jednakże, polski pomocnik Piotr..., również odegrał ważną rolę w tym meczu. To właśnie on wykonał idealne podanie, które pozwoliło Insigne na zdobycie pierwszego gola.

Dla Piotra... ta asysta to kolejny pozytywny znak dla jego kariery. W ostatnich tygodniach Polak prezentuje się bardzo dobrze, zdobywając bramki i asysty w każdym kolejnym meczu. To właśnie dzięki jego grze Napoli ma szansę na zdobycie mistrzostwa Włoch w tym sezonie.

Najbliższy mecz Napoli odbędzie się już w przyszły weekend, kiedy to drużyna zmierzy się z Milanem. Będzie to kolejny test dla lidera ligi, który musi utrzymać dobrą formę i zwyciężyć, aby pozostać na szczycie tabeli. Miejmy nadzieję, że Piotr... i reszta drużyny będą kontynuować swoją dobrą grę i zakończą ten sezon z tytułem mistrzowskim.

Komentarze: