Tonali: "Mamy jakość, żeby rozegrać mecz na miarę Milanu ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Oto wypowiedź Sandro Tonalego dla Milan TV przed meczem z Udinese: "To będzie trudny mecz... Jak zawsze z Udinese. Trzeba pokazać na boisku wszystko co mamy w sobie."

Sandro Tonali, jeden z najlepszych pomocników Milanu, udzielił wywiadu dla Milan TV przed ważnym meczem z Udinese. Wypowiedział się na temat rywala oraz o tym, co drużyna musi zrobić, aby wygrać.

Tonali podkreślił, że Udinese to zawsze trudny rywal. Jak zawsze, będą musieli stawić czoła swoim przeciwnikom i pokazać, co mają w sobie. W końcu każdy mecz jest inny i wymaga indywidualnego podejścia.

Pomocnik Milanu zaznaczył również, że zespół jest bardzo zmotywowany i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zdobyć trzy punkty. W końcu każdy mecz jest dla nich bardzo ważny, a każdy punkt może zadecydować o końcowym wyniku w tabeli.

Tonali jest jednym z kluczowych graczy Milanu i wie, jak ważna jest każda wygrana. Dlatego zespół będzie musiał walczyć na boisku i pokazać swoją determinację oraz umiejętności, aby wygrać z Udinese i kontynuować swoją dobrą passę.

Wszystko wskazuje na to, że Milan jest gotowy do tego wyzwania i zrobi wszystko, co w jego mocy, aby odnieść zwycięstwo. Czy uda się im to? Przekonamy się już niedługo!

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});