Anne Hathaway gwiazdą nowego filmu reżysera „Coś za mną ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

David Robert Mitchell to amerykański reżyser i scenarzysta, który zdobył uznanie krytyków filmowych za swoje dotychczasowe produkcje. Jego filmy, takie jak „Coś za mną chodzi” czy „Tajemnice Silver Lake”, cechują się oryginalnymi pomysłami, intrygującą fabułą oraz stylową realizacją.

Teraz Mitchell szykuje się do powrotu na plan filmowy i zapowiada kolejny interesujący projekt. Tym razem towarzyszyć mu będzie znana aktorka – Florence Pugh, która zagra główną rolę w jego najnowszym filmie.

Niestety, na razie niewiele wiadomo na temat fabuły i tytułu nowego projektu Davida Roberta Mitchella. Wiadomo jednak, że reżyser pracuje nad tym od dłuższego czasu i jest zadowolony z postępów, jakie udało mu się osiągnąć.

Florence Pugh to młoda aktorka, która w krótkim czasie zyskała uznanie widzów i krytyków filmowych. W 2019 roku zagrała w filmie „Małe kobietki”, za co została nominowana do Oscara i Złotego Globu. W 2021 roku zagrała też w filmie Marvela – „Czarna Wdowa”.

Współpraca Davida Roberta Mitchella i Florence Pugh zapowiada się więc bardzo interesująco. Reżyser słynie z tworzenia niebanalnych i mrocznych filmów, natomiast Pugh udowodniła już, że potrafi świetnie odnaleźć się w różnych gatunkach.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje na temat nowego projektu Davida Roberta Mitchella i Florence Pugh. Na pewno będzie to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie kina.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});