Wszystko jasne! Jest decyzja ws. meczu Polska - Albania

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Władze Warszawy wydały zgodę na organizację meczu reprezentacji Polski z Albanią na PGE Narodowym. Decyzja ta kończy wszelkie wątpliwości co do miejsca rozegrania spotkania.

Mecz między Polską a Albanią odbędzie się 28 marca 2021 roku. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Mecz ten jest bardzo ważny dla polskiej reprezentacji, ponieważ to jedna z ostatnich szans na awans do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Władze Warszawy zgodziły się na organizację meczu na PGE Narodowym, ponieważ zabezpieczono wszystkie niezbędne procedury bezpieczeństwa sanitarnego. Będą one dotyczyć zarówno zawodników, jak i kibiców.

Mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności, ale fani polskiej reprezentacji będą mogli obejrzeć go na żywo w telewizji. Transmisja meczu będzie dostępna w Polsacie Sport oraz Polsacie Sport Premium.

Dla polskiej reprezentacji mecz z Albanią jest bardzo ważny, ponieważ polscy piłkarze muszą wygrać, aby zachować szanse na awans do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Ostatnio polska reprezentacja zaliczyła porażkę z Włochami, ale w meczu z Albanią nasi zawodnicy będą walczyć o zwycięstwo.

Mecz reprezentacji Polski z Albanią na PGE Narodowym będzie transmitowany w telewizji, ale kibice nie będą mogli być na stadionie z powodu pandemii COVID-19. Jednakże, polscy kibice będą trzymać kciuki za swoją reprezentację, aby odniosła zwycięstwo i zachowała szanse na awans do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});