Urodziny Bruce'a Willisa w cieniu demencji. To nagranie chwyta za ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bruce Willis to jedna z największych gwiazd Hollywood. Aktor zagrał wiele niezapomnianych ról w filmach, takich jak "Die Hard", "Szklana pułapka" czy "Pulp Fiction". Niestety, ostatnie wieści na temat jego zdrowia nie są zbyt optymistyczne.

Jak donosi rodzina Willisa, aktor cierpi na otępienie czołowo-skroniowe. Jest to choroba neurologiczna, która prowadzi do stopniowej utraty zdolności poznawczych i funkcji poznawczych. Bruce Willis ma już 66 lat, a choroba dotyka zwykle osoby starsze. Niestety, stan zdrowia aktora pogarsza się z dnia na dzień.

Rodzina Willisa jest bardzo zaniepokojona i stara się jak najlepiej opiekować aktorem. Według niektórych źródeł, do domu aktora ma wprowadzić się jego była żona, Demi Moore. Aktorka ma pomóc w opiece nad byłym mężem i wspierać go w trudnych chwilach.

Bruce Willis i Demi Moore byli małżeństwem przez 13 lat i mają razem trzy córki. Mimo rozwodu, aktorzy pozostali w przyjacielskich stosunkach i często spotykają się ze względu na dobre relacje z dziećmi.

Fani Bruce'a Willisa są bardzo zaniepokojeni jego stanem zdrowia i modlą się o jego powrót do zdrowia. Aktor jest jedną z największych gwiazd Hollywood i jego filmy zawsze cieszyły się dużą popularnością. Mimo trudnej sytuacji, życzmy mu jak najlepszego zdrowia i szybkiego powrotu do formy.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});