Te słowa pashy o Source 2 wywołały szok! Okazały się jedynie żartem

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wielu graczy wie, że Source 2 to nowa wersja silnika graficznego, który jest używany w grach Valve Corporation. Wielu z nas czeka na premierę tej wersji, ale co zrobić, gdy musimy czekać? Odpowiedź na to pytanie zna Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, legenda polskiego esportu.

Podczas ostatniego wywiadu z Mateuszem "Maniac" Jankowskim, pashaBiceps postanowił zażartować na temat Source 2. Na pytanie o to, co sądzi o tej nowej wersji silnika graficznego, odpowiedział: "Czegoś takiego nie ma. Jest tylko Source 1, Source 2 to mit. Valve robi nas w konia.".

Śmieszne, prawda? Ale pashaBiceps nie jest jedynym, który żartuje na temat Source 2. Wielu graczy robi to na forach i w mediach społecznościowych. Dlaczego? Ponieważ Valve nie udostępnia żadnych informacji na temat tej wersji silnika graficznego, a gracze są ciekawi, co się dzieje.

Nie ma wątpliwości, że Source 2 będzie rewolucją w świecie gier komputerowych. Będzie to nowy poziom grafiki, fizyki i interakcji z otoczeniem. Ale póki co, musimy czekać na premierę.

Tymczasem możemy zażartować na temat Source 2, tak jak zrobił to pashaBiceps. To sposób na odreagowanie frustracji związanej z brakiem informacji na temat tej wersji silnika graficznego.

Podsumowując, Source 2 to temat, który budzi wiele emocji wśród graczy. Niektórzy nie mogą doczekać się premiery, inni żartują na jego temat. Jeden jest pewny - Valve Corporation ma w rękawie coś wyjątkowego, co zaskoczy graczy na całym świecie. Czekamy z niecierpliwością!

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});