PKO Ekstraklasa. Pogoń Szczecin – Korona Kielce 0:0. Cenny remis ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W meczu 25. kolejki PKO Ekstraklasy Pogoń Szczecin podejmowała u siebie drużynę Korony Kielce. Spotkanie zakończyło się remisem 0:0, mimo że piłkarze obu zespołów stworzyli sobie wiele okazji do zdobycia bramki.

Początek meczu był bardzo wyrównany, obie drużyny starały się przejąć inicjatywę i kontrolować przebieg gry. Pierwszą groźną sytuację stworzyła Pogoń, kiedy to w 14. minucie meczu Kamil Drygas uderzył z dystansu, ale piłka minęła bramkę Korony. Następnie to goście zaczęli przeważać na boisku, ale nie potrafili stworzyć sytuacji podbramkowych.

W drugiej połowie meczu obie drużyny zwiększyły tempo gry i zaczęły stwarzać sobie coraz więcej okazji do zdobycia bramki. W 54. minucie meczu Kacper Michalski z Korony uderzył z rzutu wolnego, ale piłka minęła bramkę Pogoni. Kilka minut później to gospodarze byli bliscy zdobycia gola, kiedy to po zagraniu z rzutu rożnego piłka trafiła w słupek bramki Korony.

Do końca meczu obie drużyny starały się zdobyć bramkę, ale ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Pogoń Szczecin zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy, natomiast Korona Kielce jest na 12. pozycji.

Mimo, że mecz zakończył się bezbramkowym remisem, kibice obu drużyn mogli zobaczyć bardzo wyrównane spotkanie, w którym piłkarze stworzyli sobie wiele okazji do zdobycia bramki. Teraz obie drużyny przygotowują się do kolejnych meczów w PKO Ekstraklasie.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});