PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Wisła Płock. Relacja na żywo

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Piątkowy mecz Górnika Zabrze z Wisłą Płock będzie niezwykle istotny dla trenera Bartoscha Gaula. Obydwie drużyny walczą o utrzymanie w ekstraklasie, więc zwycięstwo w tym spotkaniu może przesądzić o przyszłości klubów.

Górnik Zabrze przez wiele lat był jednym z najlepszych zespołów w Polsce. Jednak w ostatnich sezonach jego forma drastycznie spadła, co doprowadziło do walki o utrzymanie. W tej chwili zespół zajmuje 14. miejsce w tabeli i ma tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Dlatego każdy mecz jest dla nich bardzo ważny, a zwłaszcza ten z Wisłą Płock.

Trener Bartosz Gauł musi znaleźć sposób na poprawę gry swojego zespołu. Ostatnio Górnik nie prezentuje dobrej formy i przegrywa z każdym kolejnym rywalem. Jednak Gaul wierzy w swoich zawodników i jest pewien, że uda im się obronić miejsce w ekstraklasie.

Wisła Płock również nie ma łatwej sytuacji w lidze. Zajmuje 11. miejsce w tabeli, ale ma tylko 2 punkty przewagi nad Górnikiem Zabrze. Dlatego też dla nich to również bardzo ważny mecz.

Mecz Górnika Zabrze z Wisłą Płock będzie nie tylko walką o utrzymanie, ale również emocjonującym widowiskiem dla kibiców. Obydwie drużyny mają swoich fanów, którzy liczą na zwycięstwo swojego klubu.

Czego możemy spodziewać się po tym meczu? Na pewno walki do ostatniego gwizdka i wiele emocji na boisku. Obydwie drużyny muszą wygrać, więc będą grać bardzo ofensywnie i atakować przeciwnika. Kto ostatecznie zwycięży, przekonamy się już w piątek wieczorem.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});