Kiedy wyemitowany zostanie sezon 2 „The Last of Us”?

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Serial "The Last of Us" oparty na popularnej grze wideo o tym samym tytule przyciągnął uwagę widzów na całym świecie. Po długim oczekiwaniu, pierwszy sezon został w końcu wyemitowany i zakończył się na finałowym odcinku, pozostawiając fanów z utęsknieniem czekającymi na kolejne odcinki.

Jednakże, zamiast szybko otrzymać informacje na temat daty premiery drugiego sezonu, fani zostali zaskoczeni sugestią Pedro Pascala, który wciela się w postać Joela w serialu, że kolejny sezon może pojawić się dopiero w 2024 roku.

To z pewnością rozczarowująca wiadomość dla fanów, którzy byli gotowi na więcej przygód Ellie i Joela. Jednakże, warto pamiętać, że powstawanie tak ambitnego projektu wymaga czasu i pracy, a także pandemia COVID-19 wpłynęła na wiele produkcji filmowych i telewizyjnych na całym świecie.

W międzyczasie, fani mogą zająć swoje miejsce na kanapie i odświeżyć swoje wspomnienia z gry "The Last of Us", lub po prostu obejrzeć jeszcze raz pierwszy sezon serialu. Z pewnością będą z niecierpliwością czekali na więcej informacji na temat drugiego sezonu, gdy tylko będą dostępne.

Podsumowując, chociaż fani "The Last of Us" będą musieli czekać jeszcze kilka lat na kontynuację, warto pamiętać, że dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy cierpliwie czekają. A w przypadku tego serialu, jest to z pewnością wartość oczekiwania.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});