Lady Gaga okrzyknięta bohaterką oscarowej gali. Artystka ruszyła ...

Grzegorz
Grzegorz

Za nami już 95. ceremonia wręczenia nagród Oscara, która jak zawsze przyciągnęła uwagę miłośników kina z całego świata. Gala odbyła się w Los Angeles, a jej uczestnicy mieli okazję zobaczyć na żywo wiele wspaniałych występów oraz usłyszeć oryginalne utwory, które zostały nominowane w kategorii "Najlepsza Piosenka".

Jednym z najbardziej zjawiskowych występów wieczoru był koncert Lady Gagi, która zaśpiewała swoją piosenkę "Shallow", z filmu "Narodziny gwiazdy". Artystka wprawiła publiczność w zachwyt swoim niesamowitym głosem i ekspresyjnym wykonaniem utworu. Jej występ oklaskiwali nie tylko uczestnicy gali, ale także widzowie przed telewizorami.

Lady Gaga, która jest nie tylko wokalistką, ale także aktorką, otrzymała za rolę w filmie "Narodziny gwiazdy" nominację do Oscara w kategorii "Najlepsza Aktorka". Chociaż ostatecznie nagrodę tę otrzymała inna aktorka, to występ Lady Gagi na gali na pewno zapadnie w pamięć wszystkim, którzy mieli okazję go zobaczyć.

Nie tylko Lady Gaga, ale także inni artyści zaskoczyli publiczność swoimi występami. Warto wspomnieć choćby o koncercie zespołu Queen z Adamem Lambertem, który zaprezentował piosenkę "We Will Rock You". W programie wieczoru znalazł się również utwór "Shallow" w wykonaniu Bradleya Coopera i Lady Gagi.

Oscarowa gala to nie tylko okazja do wręczenia nagród, ale także doskonała okazja do pokazania swojego talentu i zaprezentowania się publiczności. Wszyscy artyści, którzy wystąpili na tegorocznej gali, zrobili to w sposób godny podziwu i z pewnością na długo pozostaną w pamięci widzów.

Komentarze: