Roksana Węgiel ujawnia swoje poglądy w kwestii ABORCJI ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Roksana Węgiel na antenie u Kuby Wojewódzkiego

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Młoda artystka ma na swoim koncie wiele sukcesów w krótkim czasie swojej kariery. Ostatnio Roksana gościła w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie poruszyła kilka ciekawych kwestii.

W trakcie rozmowy Wojewódzki zapytał Roksanę o to, czy jej partner jest starszy od niej. Odpowiedź Węgiel była zaskakująca, ponieważ zdradziła, że jej chłopak jest starszy o 8 lat. Młoda gwiazda wyznała, że wiele osób nie może zrozumieć, jak to jest być w związku z kimś, kto jest znacznie starszy.

Roksana Węgiel wyjaśniła, że dla niej wiek nie ma znaczenia, a liczy się tylko to, czy dwoje ludzi się kochają. Artystka stwierdziła również, że wiele osób krytykuje ją za związek z mężczyzną, który jest starszy od niej, ale ona nie przejmuje się opiniami innych.

W trakcie programu Roksana Węgiel opowiedziała również o swoim związku z muzyką. Artystka wyznała, że od zawsze kochała śpiewać i marzyła o tym, żeby zostać piosenkarką. Węgiel przyznała również, że jej rodzice zawsze ją wspierali i pomagali w realizacji marzeń.

Roksana Węgiel to młoda artystka, która zrobiła w Polsce prawdziwą furorę. Jej talenty wokalne docenili nie tylko fani, ale również krytycy muzyczni. Węgiel udowadnia, że wiek nie ma znaczenia i że marzenia można spełnić, jeśli tylko się na nie pracuje.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});