Roksana Węgiel u Wojewódzkiego. "Twój chłopak jest z tobą dla ...

Grzegorz
Grzegorz

Drugi odcinek nowego sezonu programu 'Kuba Wojewódzki' już za nami. Znany z kontrowersyjnych pytań i żartów prowadzący, tym razem gościł w swoim studiu Roksanę Węgiel oraz Piotra Gąsowskiego.

Roksana Węgiel, młoda piosenkarka, która wygrała Eurowizję Junior w 2018 roku, zyskała popularność na całym świecie. W programie opowiedziała o swojej karierze, planach na przyszłość oraz o tym, jak radzi sobie z presją wynikającą z bycia na szczycie popularności w tak młodym wieku. Zdradziła również, że jej największym marzeniem jest występ na festiwalu Coachella.

Drugim gościem programu był Piotr Gąsowski, aktor i wokalista, znany między innymi z roli w musicalu 'Metro'. W rozmowie z Kubą Wojewódzkim opowiedział o swojej pracy aktorskiej oraz o tym, jak postrzega dzisiejszą polską scenę teatralną. Artysta zdradził również, że wkrótce wyda swoją pierwszą solową płytę.

Rozmowy z oboma gośćmi były bardzo ciekawe i naturalne. Zarówno Roksana Węgiel, jak i Piotr Gąsowski udzielali szczerych odpowiedzi na pytania prowadzącego, co z pewnością zainteresowało widzów.

Nie zabrakło również momentów humorystycznych, za które odpowiadał oczywiście sam Kuba Wojewódzki. Kontrowersyjne żarty i pytania wciąż są charakterystyczne dla tego programu, co nie wszystkim musi się podobać.

Mimo to, drugi odcinek nowego sezonu 'Kuby Wojewódzkiego' z pewnością przyciągnął wiele widzów, a rozmowy z Roksaną Węgiel i Piotrem Gąsowskim na długo pozostaną w pamięci fanów programu.

Komentarze: