Lechia Gdańsk – Miedź Legnica. O której godzinie dzisiaj mecz PKO ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dziś rozpoczyna się 24. kolejka PKO Ekstraklasy, w której na starcie spotkają się Lechia Gdańsk oraz Miedź Legnica – zespoły znajdujące się na ostatnich miejscach w tabeli.

Oba zespoły są w trudnej sytuacji i potrzebują punktów, aby uniknąć spadku do niższej ligi. Lechia Gdańsk, która w poprzednim sezonie zajęła trzecie miejsce w ekstraklasie, tym razem radzi sobie słabiej i zajmuje 15. miejsce w tabeli, zaledwie dwa punkty przed strefą spadkową. Z kolei Miedź Legnica jest na przedostatnim miejscu i ma na swoim koncie tylko 16 punktów.

Oba zespoły mają przed sobą trudne wyzwania, ale mają też swoje atuty. Lechia Gdańsk może liczyć na swoją silną obronę, która w tym sezonie straciła tylko 24 bramki – co jest jednym z najlepszych wyników w lidze. Z kolei Miedź Legnica ma w swoim składzie kilku doświadczonych zawodników, którzy mogą wprowadzić spokój i pewność siebie w trudnych momentach.

Dla obu drużyn to szansa na poprawienie swojej sytuacji w tabeli. Zwycięstwo pozwoli na zwiększenie przewagi nad bezpośrednim rywalem i może być ważnym impulsem do dalszej walki o utrzymanie w ekstraklasie.

Mecz Lechia Gdańsk – Miedź Legnica odbędzie się na stadionie w Gdańsku o godzinie 20:30. Będzie to jedno z najważniejszych spotkań tej kolejki, które z pewnością przyciągnie uwagę kibiców na całym świecie.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});