Muzyka leczy złamane serce: Na nowej płycie Miley Cyrus rozlicza ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Miley Cyrus od dłuższego czasu nie jest już związana z Liamem Hemsworthem. Jednak dopiero teraz zaczyna właściwie rozliczać się ze swoim byłym partnerem. Jej najnowszy singiel „Flowers” był tylko początkiem, a teraz artystka zaskakuje kolejnym utworem.

Mowa o piosence „Muddy Feet”, która właśnie została wydana. W utworze Miley śpiewa o końcu związku z Liamem i o tym, jak już czas najwyższy, by się rozstali. Słowa są bardzo emocjonalne i nie pozostawiają wątpliwości, że artystka walczyła z silnymi emocjami.

W refrenie Cyrus śpiewa: „Wynoś się z mojego domu, już nie chcę cię tu widzieć”. To mocne słowa, które pokazują, że Miley postanowiła zakończyć związek i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu.

„Muddy Feet” to utwór, który po raz kolejny pokazuje, że Miley Cyrus to artystka, która potrafi poruszać ważne tematy w swojej muzyce. Jej teksty są szczere, emocjonalne i często poruszają tematy związane z jej życiem prywatnym.

Nie wiadomo jeszcze, czy „Muddy Feet” zostanie kolejnym singlem z najnowszej płyty Miley Cyrus. Jednak na pewno warto posłuchać tego utworu i zobaczyć, jak artystka radzi sobie z trudnymi momentami w swoim życiu.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});