Tyson Fury rozpoczął przygotowania do hitowej walki. "Nie ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Brytyjski pięściarz Tyson Fury (33-0-1, 24 KO) ogłosił, że rozpoczął zgrupowanie przed walką z Ukraińcem Aleksandrem Usykiem (20-0, 13 KO) o tytuł.

Fury, który jest aktualnym posiadaczem pasa WBC wagi ciężkiej, chce teraz zdobyć kolejny tytuł po pokonaniu Deontaya Wildera. Jego rywalem będzie Aleksandr Usyk, który jest niepokonanym mistrzem wagi ciężkiej i wygrał już wiele ważnych walk.

Fury przygotowuje się do walki w swoim obozie treningowym w Las Vegas, gdzie trenuje codziennie i pracuje nad swoją kondycją. W wywiadach mówił, że jest bardzo skupiony na swoim celu i chce pokonać Usyka.

Usyk jest znany z doskonałej techniki i szybkości, co może stanowić dla Furego spore wyzwanie. Jednak brytyjski pięściarz jest znany z nieprzewidywalnego stylu walki i ogromnej mocy, co może być niebezpieczne dla Ukraińca.

Walka między Fury'm a Usykiem nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, ale obaj zawodnicy wyrazili chęć stoczenia pojedynku. Fani pięściarstwa z pewnością czekają na tę walkę z niecierpliwością.

Mistrzostwo wagi ciężkiej jest jednym z najbardziej prestiżowych tytułów w pięściarstwie, a walka między Fury'm a Usykiem będzie jednym z najważniejszych pojedynków w historii tej kategorii wagowej. Będzie to walka, na którą nie można przegapić.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});