Łukasz Skorupski niepokonany przez pucharowicza

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W ostatnich meczach włoskiej Serie A, zanotowano wiele ciekawych wyników. Jednym z nich był bezbramkowy remis Bologna FC z Lazio na Stadio Renato Dall'Ara. Czyste konto w bramce Łukasza Skorupskiego było jednym z kluczowych elementów tego spotkania.

Polski bramkarz, który od początku sezonu regularnie występuje w barwach Bologny, był jednym z najważniejszych graczy na boisku. Obronił kilka groźnych sytuacji, które stworzyli zawodnicy Lazio i przyczynił się do zdobycia punktu przez swoją drużynę.

Wcześniej, w innym meczu, Udinese Calcio zwyciężyło 1:0 z Empoli. Drużyna z Udine od początku sezonu prezentuje się bardzo dobrze i z każdym kolejnym spotkaniem zyskuje coraz większą pewność siebie. W meczu z Empoli, bramkę na wagę trzech punktów zdobył Rodrigo De Paul.

Dla Udinese to już trzecie zwycięstwo w tym sezonie i kolejny dowód na to, że drużyna ta może liczyć na swoich piłkarzy w walce o utrzymanie w Serie A. Empoli natomiast, mimo że w wielu meczach prezentuje się bardzo dobrze, nie potrafi zdobyć punktów i wciąż jest w strefie spadkowej.

Włoska Serie A to liga, która zawsze przynosi wiele emocji i nieprzewidywalnych wyników. Każdy mecz jest inny i to, co dzisiaj wydaje się pewne, jutro może okazać się zupełnie odwrotnie. Jednak w tym wszystkim zawsze najważniejsi są piłkarze, którzy na boisku dają z siebie wszystko, aby zdobyć zwycięstwo dla swojej drużyny.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});