Donald Tusk do przedsiębiorców: to wy utrzymujecie państwo, a nie ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

W sobotę, 5 czerwca, lider Platformy Obywatelskiej, Donald Tusk, odwiedził Poznań, gdzie spotkał się ze zwolennikami opozycji. Spotkanie odbyło się w sali widowiskowej Międzynarodowych Targów Poznańskich i zgromadziło wiele osób z różnych środowisk.

W swoim przemówieniu Donald Tusk przede wszystkim skupił się na krytyce rządu oraz na potrzebie jedności opozycji w walce z aktualnymi władzami. Wskazywał na potrzebę wspólnej strategii i działań, które pozwolą na zwycięstwo opozycji w najbliższych wyborach.

Szef PO podkreślił także, że w obecnej sytuacji nie ma miejsca na spory i podziały w opozycji, a jedność powinna być priorytetem. Wskazywał na potrzebę wspólnego działania i budowania koalicji, która pozwoli na skuteczne przeciwstawienie się polityce rządu.

Donald Tusk nie omieszkał również skrytykować polityki rządu wobec Unii Europejskiej, wskazując na potrzebę budowania dobrych relacji z partnerami z UE oraz na konieczność obrony wartości europejskich.

Spotkanie z liderem PO cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Poznania i okolic. Zwolennicy opozycji mieli okazję wysłuchać inspirującego przemówienia lidera partii oraz zadać pytania i wyrazić swoje opinie na tematy polityczne.

Wizyta Donalda Tuska w Poznaniu była kolejnym krokiem w kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej przed wyborami parlamentarnymi, które odbędą się jesienią tego roku. Partia skupia się na krytyce polityki rządu oraz na przedstawianiu swoich propozycji i programu dla Polski.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});