Korona Kielce – Radomiak Radom. O której godzinie dzisiaj mecz ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sobota to kolejny dzień zmagań w PKO Ekstraklasie, najwyższej klasie rozgrywkowej w polskiej piłce nożnej. Jednym z pierwszych meczów, który zostanie rozegrany w ten dzień, będzie spotkanie Korony Kielce z Radomiakiem Radom.

Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Ściegiennego w Kielcach, gdzie drużyna gospodarzy będzie starała się zdobyć trzy punkty. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30 i będzie transmitowane na żywo przez stację Canal+ Sport.

Korona Kielce zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy, z dorobkiem 23 punktów. W ostatnim meczu, który odbył się tydzień temu, zespół z Kielc przegrał 1:0 z Jagiellonią Białystok. Radomiak Radom natomiast zajmuje 9. miejsce w tabeli, z 30 punktami na koncie. W poprzedniej kolejce Radomiak zremisował u siebie z Zagłębiem Lubin 1:1.

Kibice obu drużyn zapewne będą liczyć na zwycięstwo swojej ulubionej drużyny, a piłkarze będą dążyć do zdobycia jak największej ilości punktów, aby poprawić swoją pozycję w tabeli. Na stadionie w Kielcach zapewne zapanuje gorąca atmosfera, a fani piłki nożnej będą mogli obejrzeć emocjonujące widowisko.

Mecz Korona Kielce - Radomiak Radom to jedno z wielu spotkań, które zostaną rozegrane w ten weekend w ramach PKO Ekstraklasy. Warto zatem śledzić wyniki i pozycje w tabeli, aby na bieżąco być na bieżąco z wydarzeniami w polskiej piłce nożnej.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});