Śmieszne życzenia na Dzień Mężczyzny 2023. Zabawne wierszyki ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Za chwilę Dzień Mężczyzny 2023. To doskonała okazja, by złożyć swojemu partnerowi życzenia i podziękować mu za wszystko, co dla nas robi. Jeśli szukasz pomysłu na oryginalne życzenia, to dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie kilka propozycji śmiesznych wierszyków, które z pewnością rozśmieszą Twojego mężczyznę i poprawią mu humor.

Drogi mężczyzno, w Dniu Twojego święta, życzę Ci uśmiechu na twarzy cały dzień, niech Cię nie przeszkadza zła pogoda, bo przecież Ty jesteś moim słońcem każdego dnia.

Niech Twoje życie będzie jak w ciepłej kąpieli, niech wszystko idzie po Twojej myśli, niech każdy dzień będzie pełen niespodzianek, ale tylko tych miłych, przyjemnych i słodkich.

Życzę Ci, abyś zawsze miał na coś chrapkę, byś miał zawsze pod ręką swój ulubiony napój, byś zawsze miał coś do czytania i oglądania, i oczywiście byś miał mnie u boku na dobre i na złe.

Życzę Ci, abyś zawsze był pełen energii, byś miał siłę pokonywać każde przeszkody, byś nigdy nie tracił nadziei i wiary w siebie, i oczywiście, byś zawsze był szczęśliwy.

Drogi mężczyzno, to Twoje święto, więc bądź dziś jak król, króluj nad swoim światem, odpocznij, zrelaksuj się, ciesz się życiem, bo przecież zawsze możesz liczyć na mnie.

Śmieszne życzenia to doskonały sposób na poprawienie humoru naszym bliskim w Dniu Mężczyzny. Nie zapomnijmy o tym, że to także dzień, w którym możemy podziękować naszym partnerom za ich codzienny trud i poświęcenie. Dlatego warto wykorzystać każdą okazję, by okazać im naszą miłość i szacunek.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});