Nowy Jeep Avenger z silnikiem benzynowym 1.2 już dostępny w ...

Grzegorz
Grzegorz
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nowy Jeep Avenger zadebiutował jako model elektryczny, ale marka uzupełniła polską ofertę o samochód w wersji benzynowej. Za produkowanego w Polsce! To świetna informacja dla fanów marki, którzy preferują klasyczne rozwiązania.

Jeep Avenger to samochód, który z miejsca zwraca uwagę swoim niepowtarzalnym designem. W wersji elektrycznej zachowuje charakterystyczne linie, które wyróżniają je od innych modeli. Sercem nowego Avengera jest silnik elektryczny o mocy 300KM i 400Nm momentu obrotowego. Dzięki niemu samochód rozpędza się do setki w zaledwie 6,5 sekundy. Zasięg z jednym ładowaniem wynosi około 400 km, co pozwala na dalsze podróże bez potrzeby częstego ładowania. Wersja elektryczna dostępna jest w Polsce w cenie od 189 990 zł.

Nowością w ofercie Jeepa jest wersja benzynowa Avengera, która zadebiutowała równocześnie z modelem elektrycznym. Dostępna jest w dwóch wariantach silnikowych: 1.4 T-GDI o mocy 140 KM oraz 1.6 GDI o mocy 177 KM. Oba silniki są wyposażone w system Start-Stop oraz automatyczną skrzynię biegów. Wersja benzynowa zachowuje charakterystyczny design, którym charakteryzuje się cała rodzina Jeepa. Cena wersji benzynowej rozpoczyna się od 99 990 zł.

Jeep Avenger to samochód, który z pewnością przypadnie do gustu fanom marki. Oferuje nie tylko wyjątkowy design, ale także zaawansowane technologicznie rozwiązania. Bez względu na to, czy wybierzesz wersję elektryczną czy benzynową, będziesz miał pewność, że kupujesz produkt najwyższej jakości. Nowy Jeep Avenger to kolejny krok w kierunku ekologicznej i zrównoważonej mobilności.

Komentarze:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});